36 Şehit sonrası gelinen durum bu

466 izlenme 29 Şubat 2020
Reklamlar
İdlib de 36 Şehit verdikten sonra 2 gün ortalıkta görünmeyen Erdoğan ,48 saat sonra ekranlara çıktı ve Gülerek yaptığı açıklamalar sonrasında büyük bir tepki topladı...

Erdoğan'ın İdlib açıklaması ile ilgili konuşan Kılıçdaroğlu "Beni derinden yaraladı" dedi.

Erdoğan'ın "Şehitler tepesi boş kalmayacak" sözlerine tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Bütün milletime söz veriyorum, Millet İttifakı'nın iktidarında şehitler tepesi boş kalacak" ifadelerini kullandı.

Daha şehitlerimiz toprağa verilmeden ama bugün Erdoğan’ın yaptığı konuşma beni derinden yaralamış durumda, bir ülke böyle yönetilemez arkadaşlar. Ya cenazeler defnedilmeden bu nasıl bir konuşmadır? Daha acılar yaralar sarılmadan bu nasıl kahkahadır?

Biz bunları nasıl kabul edeceğiz? Neyin nesidir? Hangi amaçla yapıyor bunları? Derdi benim. Ya Arkadaş benden ne istiyorsun sen. Şehitlerimiz var.

Memlekete başsağlığı dileyelim. Buradan bütün milletime söz veriyorum. Millet İttifakı’nın iktidarında şehitler tepesi boş kalacak.

Yazık günah değil mi? Türkiye’nin başına bu belayı niye açtınız siz arkadaş ya. Şimdi konuştuğumuz için çok üzgünüm. Bir başsağlığı dileyin. Sanki olağan bir işmiş gibi… Bu Meclis niye var? Bütün vatandaşlarımızın da şunu söylemek isterim. Başımız sağolsun. Hiç kimsenin tırnağına zarar gelmesini istemiyoruz. Tuzun koktu yerde ne söylenir."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Denize sıfır özelleştirmeler. Bahçeli'ye parti tabanından tepki Kabine toplantısında alınan kararları açıkladı. Yayında fena coştu