CNN Türk^de Süleyman Soylu kavgası

2626 izlenme 31 Ocak 2020
Reklamlar
Hande Fırat'ın moderatörlüğünde CNN Türk'te yayınlanan Gece Görüşü programında deprem vergilerinin konuşulduğu bölümde konuklardan Ömer Lütfü Avşar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun battaniye taşımasının PR çalışması olduğunu söylemesi üzerine bir başka konuk Avukat Fatih Atalay tehdit etti.

Ömer Lütfü Avşar'ın "Başkasına siyaset yasağı getirerek siyaset yapılmaz. Devletin birimler i var, kurumları var ve çalışanları var. İçişleri Bakanı battaniye taşıyor. Bunu orada taşıyacak düzen yok mu? Onu taşıyacak insanlar yok mu? Bütün memleket kitlendi, deprem olmuş bir saat geçmeden" sözleri üzerine Hande Fırat araya girip, "Bakan Soylu battaniye taşıyınca kime siyaset yasağı geldi?" diye sordu. Avşar bu kez de "Çok net bir cümle kurdum. Bu bir PR çalışması buradan siyaset üretmedir" dedi.

Avşar'ın sözünü "yazıklar olsun" diyerek kesen Fatih Atalay, “Haddini bil” diye bağırmaya başladı.

Bunun üzerine Avşar'da "Asıl sana yazıklar olsun! Haddini bil" diye karşılık verdi.

Atalay tepkisini "Battaniye taşıyormuş sana ne... Git sen de taşı" diye sürdürdü. Sonra da "İçişleri Bakanını ağzına alamazsın. Adam gitmiş orada canını ortaya koymuş sen ona PR yapıyor diyorsun terbiyesiz.." diyerek ekledi. Atalay’ın sehpa üzerine vurması sonucu ortam gerilirken bazı konuklar ise “Hadi kalkalım, böyle program olmaz” diyerek ayağa kalkınca Hande Fırat önce reklam arası verdi, sonra da dönüşte programı kapattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cüneyt Arkın'dan andımız paylaşımı. İBB Meclisi’nde ‘ezan-namaz’ polemiği yaşandı Bakan üretti danışman sattı Trabzon'da ''Geçinemiyoruz'' eylemi