Deste deste paralarla görüntülenmişti!

388 izlenme 08 Nisan 2021
Reklamlar
Sosyal medyada balya balya paralar ve lüks araçlarla yaptığı paylaşımları nedeniyle tepki çeken Hakan Tek'in gözaltına alındığı açıklanmıştı. Tek'in AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ve asgari ücretin biraz üzerinde maaş aldığı öğrenildi.

Lüks bir aracın içerisinde uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen ve şatafatlı hayatı dikkat çeken Kürşat Ayvatoğlu'nun ardından Hakan Tek adlı kişinin paylaşımları ile gündem olmuştu. Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre; Balya balya paralar ve lüks araçlarla yaptığı paylaşımların ardından gözaltına alınan ve ifadesinin ardından serbest bırakılan Hakan Tek’in AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ve asgari ücretin biraz üzerinde maaş aldığı öğrenildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Hakan Tek isili kişinin Cumhurbaşkanlığı'nda yakın koruma olduğu iddiasının asılsız olduğunu bildirerek, 1989 doğumlu şahsın Kayseri’de bulunan evinde “kamu görevinin usulsüz üstlenilmesi” gerekçesiyle gözaltına alındığını açıkladı.

AKP’Lİ BELEDİYEDE ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI
İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Hakan Tek'in AKP'li Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ortaya çıktı. Hakan Tek'in Kültür ve Sosyal İşlerde afiş, kitap gibi işlerde çalıştığını söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, “Uzun yıllardır belediyemizde çalışan Hakan Tek, son 3 yıldır da birimimizde çalışan 150 personelden birisi. Hakan Tek son 12 aydır birimimizde afiş, kitap vb. işler yapıyor. Bundan 1,5 yıl önce de yine dairemizde kitap ve afiş gibi malzemelerin dağıtımını belediyemize ait araçla gerçekleştiriyordu. Maaşı asgari ücretin birazcık üstünde” açıklamasında bulundu. Balya balya paralarla poz veren Hakan Tek gözaltına alındı!

“VİDEOLARDAKİ ARAÇLAR ARKADAŞINA AİT”
Özgöncü, Tek'in sosyal medyada yankı uyandıran videoları hakkında ise “Hakan'ın videoları sosyal medyada paylaşılınca emniyet tarafından gözaltına alındı ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığını öğrendim. Emniyette verdiği ifadeye ilişkin bazı bilgiler edindim. Hakan 2020 yılında 60 günlüğüne izne ayrılmıştı. O süreçte telefoncu bir arkadaşına yardıma gidiyormuş, o lüks araçlarla ilgili çektiği videolardaki araçlar arkadaşına ait. Ayrıca para videoları da başkasına ait. Başkasına ait videoları sosyal medya hesabından paylaşmış” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Troller bu kadarına da pes artık dedirtti Yeni açılım sahnede Koronavirüsü Bitirecek Aşıyı Açıkladı Nagehan Alçı'dan şaşırtan bir açıklama