görüntülü görüşmesini yayınladı

611 izlenme 18 Mayıs 2021
Reklamlar

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında aracılık yaptığı iddialarını reddeden Hadi Özışık ile görüşme videosunu sosyal medyadan yayınladı.

​Peker'in daha sonra yayınladığı videoda ise Hadi Özışık'ın Soylu ile görüşmeye giden ismin kardeşi Süleyman Özışık olduğunu söylediği duyuluyor.

Sedat Peker, sosyal medyada paylaştığı videolarla birlik şu açıklamayı yaptı:

"Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem.

Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!"

İDDİALARI YALANLAMIŞTI

​CHP'li Özgür Özel, Sedat Peker ile Süleyman Soylu arasında bir gazetecinin aracılık yaptığını iddia etmişti. İddiaların hedefindeki gazeteci Hadi Özışık halktvcomtr'ye gönderdiği mesajda iddiaları yalanlayarak, "Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir" demişti.


 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nihat Hatipoğlu, rektörü olduğu üniversitede On binlerce Suriyeli tatile gidiyor. Sedat Peker’den yeni iddialar! İBB Meclisi’nde ‘ezan-namaz’ polemiği yaşandı