Kılıçdaroğlu'ndan Buket Aydın'a 'Kahkaha' göndermesi

871 izlenme 10 Nisan 2021
Reklamlar
Kılıçdaroğlu 2 yıl sonra Buket Aydın'dan intikam aldı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Kanal D ekranlarında konuk olduğu programda “belediyeleri alacağız” şeklindeki sözlerine Buket Aydın kahkaha atarak karşılık vermişti.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden önce Kanal D ekranlarında Buket Aydın’a konuk olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Göreceksiniz, Antalya’yı alacağız, İstanbul’u alacağız, Ankara’yı alacağız, Mersin’i alacağız” şeklindeki sözlerine Aydın kahkaha atarak tepki göstermişti.
Buket Aydın'ın kahkahaları tekrar gündemde!
CHP’nin 31 Mart seçimlerinden İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin de içinde bulunduğu Millet İttifakıyla önemli bir başarı elde edip, CHP liderinin saydığı belediyeleri kazanmasının ardından Buket Aydın’ın kahkaha attığı anlar, sosyal medyada çok paylaşılanlar arasına girmişti.

Kılıçdaroğlu’nun önceki gün yeniden Buket Aydın’ın konuğu olmasının ardından söz konusu anlar, yine sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

"GÜLEREK BAŞLAYALIM, GÜLEREK DEVAM EDELİM"

Türkiye gündemine ilişkin önemli konularla ilgili konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, programında açılışında 2 yıl önce yerel seçim sürecinde kahkahasıyla tepki çeken sunucu Buket Aydın'a göndermede bulundu.

Buket Aydın, programa olay olan diyalogla başladı. Kılıçdaroğlu'nun "Sizden güzel bir kahkaha bekliyorum. Güzel gülüşünüz bize şans getirdi" göndermesi sonrası Aydın, "Gülerek başlayalım, gülerek devam edelim. Gerçi gülünce bana kızıyorlar ama." dedi. Kılıçdaroğlu ise, "Sizinle diyalogdan sonraki sürece ilişkin Bursa dışında fire vermedik. Bursa'yı da alacağız. Belediye başkanlarımız tarih yazıyor. Hepsine şükran borçluyum. Pandemi şartlarında bütün engelleri aşıyorlar. İktidarın bize teşekkür borcu var" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan portresi önünde saygı duruşu Liseli öğrencilerin bir sokak röportajında Dalga Geçtiği Mansur Yavaş’a ‘Helal Olsun’ Yanıtı! Muhalefet iktidara öyle bir fark attı ki..