Tanju Özcan'dan Nagehan Alçı'ya ayar.

600 izlenme 28 Kasım 2021
Reklamlar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yaptığı bir paylaşımda “Bu topraklarda Türkün dışında her şey oldunuz. Bu ne hadsizlik. “Suriyelilerle beraber 90 milyon Türkiyeliymişiz”. Türkiye’de yaşayan 83 Milyon Türküz biz. Bu Arap sevici #NagehanAlçı, bayram dönüşü 3 tane Suriyeli kardeşi evlat edinsin, hayrını görsün.” İfadelerini kullanmıştı.

Sevilay Yılman'ın nikah ve su paraları konusundaki sorduğu soruya Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan şöyle cevap verdi “Bütün bunlar Nagehan Hanımın yüzünden oldu. Nagehan Hanım “90 milyona eşit yurttaşlık” bu yazıya çok öfkelenmiştim. Bu yazı denmeydi alıştırmaydı. İki gece uyuyamadım. Nagehan Hanım bu haddi nereden buluyor dedim kendi kendime. Siz kimsiniz ki siz Türkiye’de 67 milyon vatandaşlık dağıtacaksınız. Bu yazıyı Nagehan Hanıma kim yazıdır hala merak ediyorum. Bu bir algı çalışması mıydı. Bundan sonra ben çıktım açıklama yaptım” ifadelerini kullandı.

Nagehan Alçı ise bu sözler üzerine “Arap Sevici Nagehan üç tane Suriyeleri evlat edinsin” dediniz. Evet Tanju bey ben Arap seviciyim. Ben Türkleri de çok severim. Ben Ermenileri de çok severim. Ben Kürtleri de çok severim. Ben bütün insanları da çok severim” dedi.

Kaynak:yenicaggazetesi.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O soruya bakın ne cevap verdi İBB çalışanlarına müjdeyi verdi Ahmet Hakan sorunca Bakan Albayrak böyle cevapladı Nagehan Alçı Erdoğan'ı sildi..