Ana Sayfa
05 Mayıs 2021 ( 139 izlenme )
Reklamlar

128 milyar için tweet zinciri

Muhalefet partilerinden sosyal medyada 128 milyar dolar nerede tweet zinciri oluşturdu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “128 milyar dolar nerede?” paylaşımları sosyal medyada gündem oldu. Kılıçdaroğlu’nun, Meral Akşener’i etiketlediği paylaşıma Akşener, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nu etiketleyerek cevap verdi. Karamollaoğlu ise "Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında" diyerek yanıtladı.

İYİ Parti ve CHP liderlerinin Twitter’dan yaptığı “128 milyar dolar nerede?” paylaşımları sosyal medyada gündem oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" ifadelerini kullanırken, Akşener’in profilini paylaşıma etiketledi.
İYİ Parti lideri Meral Akşener ise Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını alıntılayarak "Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam." ifadelerini kullandı.

Akşener aynı soruyu bu kez Millet İttifakı ortağı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na sordu.

Paylaşımına Karamollaoğlu’nu etiketleyen Akşener, "Sayın @T_Karamollaoglu sizde yeni bir bilgi var mı?" yazdı.

Karamollaoğlu da "Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında. İnanıyorum ki milletimiz, pek yakın bir zamanda bu keyfiliğe, hukuksuzluğa, israfa, yıllardır alın teriyle biriktirileni çarcur edenlere dur diyecek ve güzel bir ders verecektir. Öyle değil mi Gültekin Uysal Bey?" yazarak Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı etiketledi.


Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da "Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolu'nun Moğal İstilası'ndan bu yana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 milyar dolar. Sormaya devam. İlk bulan arasın" diyerek Kılıçdaroğlu, Akşener ve Karamollaoğlu'nu etiketledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

son anket sonuçlarında Erdoğana şok Meclis gündemini fena salladı Suriyeli densizden skandal sözler Atatürk'ün adı anılmadı.