Ana Sayfa
23 Haziran 2021 ( 475 izlenme )
Reklamlar

AK Partili belediye başkanlarına talimat

AKP'li belediye başkanlarıyla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ihale talimatı verdi. 


CHP'li belediyelerin toplantılarını ve ihalelerini canlı olarak yayınlamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da belediye başkanlarına dikkat çeken bir talimat geldi. 

Erdoğan: Ben gidip gavur topraklarında, orada esir hayatı yaşayamam |  PolitikYol Haber Sitesi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde AKP’li belediye başkanlarıyla bir araya Erdoğan şunları söyledi: 

Sizlerden hizmet ederken samimiyeti güler yüzü bırakmamanızı istiyorum. Sokaktan, çarşıdan ayağını kesmemelidir. Emek vermeden sadece sosyal medya mecralarıyla vatandaşın kalbine girilemeyeceği çok açık ortaya çıkmıştır. Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz. 

CANLI YAYINLAYIN 

İmar düzenlemelerinde asla şaibeye yer vermeyecek şekilde adil ve açık bir çalışma ortaya koymanız gerekiyor. Aynı şekilde ihaleleri mutlaka şeffaf bir şekilde gerçekleştirin, hatta tüm ihaleleri canlı yayınlayın. 

EN ÖNEMLİ GÖREV 

Sizlerin milletimizin gönlünüze girmedeki başarısı 2023'teki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin de sonucunu etkileyecektir. Sorunları yerinde görmenizi, vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenmenizi özellikle rica ediyorum. Halkımızla kapı dışından değil kapılar çalınarak evlere misafir olmaya mecburuz. Mütevazi olmak, tevazu içinde çalışmalarımızı yaygınlaştırmak bizim için en önemli görev.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İBB çalışanlarına müjdeyi verdi Merdan Yanardağ'ın sorularını yanıtladı. Pudra şekerli personelden sonra AKP'ye büyük şok!