AKP’linin eşi dehşet saçtı

1059 izlenme 05 Haziran 2022
Reklamlar

KP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu yedek üyesi Eyüp Gökhan Özekin'in eşi, şoförü ve bir adamı; kızıyla kavga eden çocukların oturduğu kafeye gitti. Şerife Özekin ve iki adamı 18 yaşından küçük kız ve erkek çocuklarına tokat ve yumruklarla vurdu.

“Kamera görüntülerine göre çocukların masasına giden Özekin, Ş.T'nin saçını tutuyor. Bir süre konuştuğu Ş.T.'ye eliyle vuruyor. Özekin'in iri kıyım şoförü, Ş.T.'ye ve yanındaki kız arkadaşına tokat atıyor. Masadaki erkek çocuklardan F.T., "Ne oluyor?" diye tepki gösterince şoför, çocuğu yumrukluyor. Özekin de "Hanımefendi, ne yapıyorsunuz?" diyen G.B.'yi tokatlıyor. Cumhurbaşkanı Danışmanı Arslan'ın yeğeni S.A. da şiddet görüyor. Çocuklar ve aileleri bugün Emniyet'te şikayetçi oldu. Özekinlerin de şikayette bulunacağı ifade ediliyor.

AK Parti yedek MKYK üyesi Özekin ise şunları söyledi:

"Ben Kızılcahamam kampındayım. Kızım aradı. 'Beni üç kişi dövdü, üzerime kahve döktüler, saçımı çektiler, küfür ettiler' dedi. Travma yaşamış bir şekilde ağlıyordu. Akran zorbalığına maruz kalmış. Şoföre haber verdim. O da sokak tecrübesi olan bir tip. Yanına arkadaşını alıyor. Eşim kız ve oğlanların olduğu masaya gidiyor. Yanındakilere 'Siz karışmayın' diyor. Elini kızın başına götürüyor. 'Sana vurabilirim ama vurmayacağım. Doğru bir hareket mi sizin yaptığınız?' diyor. Tatlı sert nasihatler ederek, korumacı annelik sergiliyor. Çocuğun biri, arkadaşını koruma refleksiyle eşime müdahalede bulunuyor. Şöför eşimi korumak için oğlana vuruyor. Ortalık karışıncaya kadar biz tamamen haklı ve mağdur pozisyondayken, orantısız şiddetten kaynaklı mahcup ve perişan bir hal aldık ailecek. Eşim perişan, sakinleştiriciler alıyor. İki kızım evde ağlıyor. Mutsuzuz. Biz de şikayetçi olacağız, öyle gözüküyor. Bizim niyetimiz kızımızı korumaktı. Bu üslupla olmasını ne öngörüyorduk, ne de planlıyorduk."

(Videoda görünen Beyaz ceketli kişi eski anaokulu öğretmeni anne Şerife Özekin, mavi gömlekli kişi ise haber bahsedilen şoför. Yanındaki siyah giyimli uzun boylu kişi de şoförün arkadaşı)”

“OLMASAYDIN DA OLURDUK” DEMİŞTİ

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu yedek üyesi Eyüp Gökhan Özekin, Mustafa Kemal Atatürk’e karşı 10 Kasım’da Yeni Akit gazetesine “olmasaydın da olurduk” ilanı vermişti. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kurtuluşu hilafette ilan etti Erdoğan'dan 'hayat pahalılığı' mesajı Mansur Yavaş'tan kimsenin çökemeyeceği kart Z kuşağı iktidarı bu pankartlarla vurdu