Ana Sayfa
20 Ocak 2022 ( 1771 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ı ilk kez hedef aldı

Sedat Peker, ilk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan paylaşımlarda bulundu...

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Peker ilk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önce yaptığı açıklamaları hedef aldı.

Sedat Peker paylaşımında şunları söyledi:

1 Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken..

2..Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik. Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı.

3 3 Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Chp diye bir partiye yer yok diyen Erdoğana Muhittin Böcek işte böyle feryat etti Tutarsız aşı açıklamalarını böyle yorumladılar Madımak katliamı gününde kutlama