Erdoğan'ın taklidini yaptı.

843 izlenme 08 Ağustos 2022
Reklamlar

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mahmutbey İtfaiye İstasyonu’nun açılışında konuştu. İmamoğlu, Erdoğan’ın  “Nereden nereye” sözlerini taklit etti, salondakiler gülmekten kırıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mahmutbey İtfaiye İstasyonu’nun açılışında açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın Zeytinburnu’ndaki Balıklı Rum Hastanesi’nde çıkan yangına yönelik “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla müdahale edildi” açıklamasına karşılık verdi.

Konuşmasında “Nereden nereye” dediği sırada kendi ses tonunu Erdoğan’a benzeten İmamoğlu, “Vallahi de billahi de itfaiye benden bile talimat almıyor onu söyleyeyim. Allah korusun hiç kimse yangınla yüzleşmesin. Ama bir yangın olduğunda talimat diye bir şey olur mu? Nereden nereye geldik? Benzedi de bu ton da “Nereden nereye geldik” ifadelerini kullanarak Erdoğan'ı taklit etti

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Komünist Başkan'dan alkışları toplayan hareket! İmam kızından şok ifadeler İşte herkesin merak ettiği Yazlık Saray Sedat Peker’den yeni iddialar!