Ana Sayfa
05 Mayıs 2021 ( 640 izlenme )
Reklamlar

Eski bakan'a Ballı Koltuk

Görevden alınan eski bakan'a Ballı Koltuk
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de yönetim kurulu üyesi oldu.
Geçtiğimiz ay Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ikiye bölündü.

GÖREVİ 21 NİSAN'DA SONA ERMİŞTİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın kurulması ile 10 Temmuz 2018 günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak göreve başlayan Zehra Zümrüt Selçuk'un görevi 21 Nisan 2021 itibariyle sona erdi.
ÇALIŞMA BAKANI SELÇUK: "7 MİLYAR LİRA ASGARİ ÜCRET DESTEĞİ VERECEĞİZ"   Egetv

YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDU

Yaşanan bu gelişmenin ardından Zehra Zümrüt Selçuk, Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de yönetim kurulu üyesi oldu.Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Plaftormu'na yapılan açıklamada, "Şirketimizin münhal durumda bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Şirketimiz Yönetim Kurulunca Sn. Zehra Zümrüt Selçuk'un seçilmesine oy birliği ile karar verilmiştir" denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müzik korolarından ‘Türk’ ismi kaldırıldı Seni Allah'a şikayet ediyorum Sayın Erdoğan diye başladı ve... Ekrem İmamoğlu'ndan ilanı aşk Ekonomik krize ''muazzam'' çözüm önerisi