Ana Sayfa
23 Kasım 2021 ( 938 izlenme )
Reklamlar

Halk sokağa çıktı,Çakıcı hükümet sözcülüğü yaptı

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, artan döviz kuruna, hayat pahalılığına ve ekonomik tabloya tepki göstermek için Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde protesto eylemleri başlatan vatandaşları hedef göstererek, "CHP ve HDP'nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz" ifadelerine yer verdi.

Dövizdeki yükseliş siyasetin yanı sıra sokağı da hareketlendirdi. Artan döviz kuruna ve ekonomik tabloya tepki göstermek için Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde sokağa çıkan vatandaşlar, protesto gösterileri düzenleyerek hükümeti istifaya çağırdı.

Alaattin Çakıcı da cezaevinden tahliye olacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “dava arkadaşım” diyerek sahip çıktığı, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş ve Nisan 2020’de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, ekonomiye ilişkin gelişmelere tepki göstererek sokağa çıkan halka ilişkin bir paylaşım yaptı.

"DOLARI YÜKSELTEREK HÜKÜMETİ VE CUMHUR İTTİFAKI’NI YIPRATMAK İSTEMEKTE"

Çakıcı, sosyal medya hesabından “Batı ve Okyanus ötesinin 15 Temmuz'da FETÖ’cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerin ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir. Aylardır Türkiye'nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve okyanus ötesi ile onların Türkiye'deki yerli işbirlikçileri, doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir” dedi.

Çakıcı, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP'nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” İfadelerini kullanarak, “Devlet sahipsiz değildir. Devletinize lütfen güveniniz” paylaşımını yaptı.

Kaynak:yenicaggazetesi.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaşa IBAN ,Saray sanatçılarına Milyonlar İşte Rekor kıran “Andımız” videosu Madımak katliamı gününde kutlama Kılıçdaroğlu'ndan Buket Aydın'a 'Kahkaha' göndermesi