Hedef gösterilen Sezen Aksu'ya destek

461 izlenme 21 Ocak 2022
Reklamlar

Sezen Aksu, 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısında geçen "Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" sözleri sebebiyle hedef gösterilirken Aksu'ya siyasetçi, gazeteci ve sanatçılardan da destekler geliyor. 

Gazeteci İsmail Saymaz, Halk TV'de konuk olduğu 'Konuşmasak Olmaz' programında yaptığı açıklamalarda Sezen Aksu'ya destek verdi. Eski AKP'li bakanlardan Egemen Bağış'ın Bakara Suresi ile dalga geçen sözlerini hatırlattı. 

"BAKARA MAKARAYA NE DEDİNİZ KARDEŞİM?"

"Sezen Aksu'nun beş yıl önce yazdığı şarkı sözüne dinsizlik, imansızlık, hakaret edemez diyorsunuz'' diyen Saymaz, ''Bakara makaraya ne dediniz kardeşim? Gıkınız çıktı mı? Egemen Bağış, bakara makara diyerek her cuma günü Bakara'dan bir ayet paylaştığını alay edercesine anlattığında ne dediniz? Hadi o gün sustunuz, büyükelçi olduğunda ne dediniz?" şeklinde konuştu.

Kaynak:yenicaggazetesi.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin kalesinde büyük şok. İşte Erdoğan ile CHP'li Başkanların Tokalaşma anları Yok böyle bir Ekonomi savunması Koronavirüsü Bitirecek Aşıyı Açıkladı