Karamollaoğlu açıkladı...

1114 izlenme 21 Mart 2021
Reklamlar
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 24 Haziran 2018'deki Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde Abdullah Gül isminin ortak aday olarak gündeme gelmesiyle ilgili konuştu. Karamollaoğlu, "Ben sayın Kılıçdaroğlu'na Abdullah Gül Bey'i teklif ettiğim zaman hemen kabul etti" dedi. 

KılıçdaroğluKaramollaoğlu görüşmesinde Abdullah Gül de konuşuldu”
YouTube'da Ruşen Çakır'ın Medyascope kanalında konuşan bulunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gündem yaratacak bir açıklamada bulundu. Karamollaoğlu'na sorularını yönelten Çakır, son cumhurbaşkanlığı seçiminde gündeme gelen Abdullah Gül'ün ortak adaylığını hatırlattı. Çakır; Karamollaoğlu'na, Abdullah Gül ismini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte düşünüp düşünmediklerini sordu. 

"TEKLİF ETTİM, HEMEN KABUL ETTİ" 
Çakır'ı onaylayan Karamollaoğlu, Abdullah Gül ismini, Kılıçdaroğlu'nun hemen kabul ettiğini söyledi. Karamollaoğlu, "Ben sayın Kılıçdaroğlu'na Abdullah Gül Bey'i teklif ettiğim zaman hemen kabul etti. Neden? Bizim o anda aslında sistemi değiştirmek için bir hamleye ihtiyacımız var. Bu da bir araya gelmeden olmuyor" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal Kılıçdaroğlu beklenen açıklamayı yaptı Sosyal medyada gündem oldu. Meğer büyük sevapmış.. Erdoğan’ın düşüşü sürüyor!