Kılıçdaroğlu Troll'leri böyle deşifre etti...

650 izlenme 30 Ocak 2022
Reklamlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu akşam, 21.00'de sarayın bana atadığı trollerimi ve Türkiye’nin tüm trollerini davet ediyorum, konuşacaklarımız var" mesajını paylaşmıştı.

Kılıçdaroğlu,  "Halkımızdan vergiyle, zamlarla çalınan paraları, devasa bir trol ağını beslemek için harcıyorlar. Milletin mutfağı yangın yeri, Sarayın tek derdi illegal dinleme, mobese ile izleme, trollerle küfür kıyamet. Ahlaksızlığın sınırı yok, çocuklar bile araç..."  notuyla yeni bir video paylaştı. 

Kemal Kılıçdaroğlu sözlerine, vatandaşları selamlayarak başlarken, "Şahıs ve ailesinin trolleri geldiniz mi? Size de merhaba" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugün Saray tarafından bana özel olarak atanan trolleri ve Türkiye genelindeki devasa trol ağını anlatmak için sizleri davet ettim."

"Biliyorsunuz bu Saray'ın şatafatını devam ettirmek için beslediği yapılar var. Milletin mutfağı faturalardan kırılırken devasa bir troll ağı Hazine'den çalınan paralarla besleniyor.

Anladınız mı şimdi? Bir imza ile. Evet bir tek imza ile"

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Uğur Şahin den yeni açıklama Arıların inanılmaz iş birliği Yılmaz Özdil'den Bomba yazı Sedat Peker'den bomba Altındağ açıklamaları