Ana Sayfa
31 Mart 2021 ( 1320 izlenme )
Reklamlar

Lebaleb Fena vurdu

AKP 7. Olağan Büyük Kongresine katılan teşkilatta koronavirüs şoku sürüyor...

AKP'nin 'lebalep' kurultayına katılan isimlerin koronavirüse yakalandığı haberleri gelmeye devam ediyor

AKP'nin kongre yaptığı kentler ilk sıralarda: Nüfusa oranla en fazla vaka  Karadeniz'de

Bolu Olay'dan Ceylan Beykoz’un haberine göre Ankara’da gerçekleştirilen AKP 7. Olağan Büyük Kongresine katılan Bolu'da 3 dönem belediye başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, AKP İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı ve AKP İl Başkan Yardımcısı İlker Aktaş’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

PEŞ PEŞE VAKALAR

Kongreye katılan AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile Ceyda Çetin Erenler önceki gün koronavirüse yakalandıklarını açıklamıştı. Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır da AKP İstanbul İl teşkilatında 37 kişinin koronavirüse yakalandığını öne sürdü.

BAKAN KOCA'YA TEPKİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya tepki gösterdi. Adıgüzel şu ifadeleri kullandı:

"Lebaleb dolu AKP kongreleri yüzünden virüs tüm Türkiye’de yeniden yayıldı dediğimizde bu konuyu gündemde tutmayalım diyordunuz. Bakın teşkilatınızdan bir çok kişi pozitif çıkmış belki bir geçmiş olsun demek istersiniz Fahrettin Koca"


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Lütfi Elvan istifa etti 'En beğenilen liderler' Berat Albayrak ortaya çıktı Yayında fena coştu