Liseli öğrencilerin bir sokak röportajında

587 izlenme 03 Kasım 2021
Reklamlar

Liseli öğrencilerin bir sokak röportajında “Herkes hayatından memnun” diyen AKP’lilere verdiği yanıtlar sosyal medyada gündem oldu.

Ekonomik krizdeki Türkiye’de alım gücü düşen halk geçimini sağlamakta zorlanıyor…

Vatandaşların bu isyanı zaman zaman sokak röportajlarında tartışmalara neden oluyor…

AKP’LİLERE GÖRE “HERKES HAYATINDAN MEMNUN…”

Sosyal medyaya yansıyan bir röportajda “Herkes meydanlarda bağırıyor. Neymiş açlarmış…  Git her yerde eleman lazım. Çalışmıyorlar 2023 gelsin her şey değişecek.  Öğrenin bunları. Herkes hayatından memnun” diyen AKP’lilere liseli öğrenciler yanıt verdi.

“EVİMİZİN ÖNÜNDE ÇÖP TOPLAYANLAR VAR”

Liseli öğrenciler insanların aç olduğunu belirterek;” Benim evimin önünde çöp toplayanlar var. Bütün her şeye zam geldi. 100 TL’ye bir ayakkabı alabiliyordum.  Şimdi bir ayakkabıyı zor alıyorum” ifadelerinde bulundu..

“ALFA KUŞAĞI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR…”

Söz konusu röportajı gazeteci Mine Özbek sosyal medya hesabından paylaştı. Özbek paylaşımında; “Gençler, "Hayat pahalılığı yok, ülkede yoksulluk da yok" diyenleri, güçlü duruşları ve bilgileriyle adeta ezip geçmişler. Z'den sonra Alfa kuşağı da gümbür gümbür geliyor.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ı bu kez fena yakaladı. Mansur Yavaş'ın başlattığı kampanyaya büyük destek Murat Ağırel bombayı patlattı 4 Ağustos corona virüsü verilerini açıkladı!