Ana Sayfa
30 Mart 2021 ( 265 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş’tan dünya çapında başarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ‘City Mayors Foundation’ tarafından düzenlenen World Mayor ‘2021 Dünya Belediye Başkanı Ödülü’ne aday gösterildiğini duyurdu. Yavaş, 21 ülkeden 32 belediye başkanın aday gösterildiği aday listesinde Türkiye’de tek, Asya’da ise dört belediye başkanından biri oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ‘City Mayors Foundation’ tarafından düzenlenen World Mayor ‘2021 Dünya Belediye Başkanı Ödülü’ne aday gösterildi. Yavaş'ın Ankara'da gerçekleştirdiği projeler, şeffaf yönetim uygulamaları, toplum sağlığının korunması için yaptıkları nedeniyle aday gösterildi. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi :: MANSUR YAVAŞ'TAN YENİ HAMLE: BU KEZ İŞİNİ  KAYBEDEN MESLEK GRUPLARINA NAKDİ YARDIM BAŞLADI

TÜRKİYE’DEN TEK ASYA’DAN 4 ADAY  
Yavaş, adaylığını sosyal medya hesabından “City Mayors Foundation tarafından düzenlenen 2021 Dünya Belediye Başkanı Ödülü’ne aday gösterildim. Türkiye'de tek, Asya'da 4 aday belediye başkanından biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başarının asıl sahibi mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” sözleriyle duyurdu. Uluslararası Şeffaflık Derneği ve İnsani Geliştirme Vakfı tarafından şeffaflık ödülüne layık görülen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 21 ülkeden 32 belediye başkanın aday gösterildiği aday listesinde Türkiye’de tek, Asya’da ise dört belediye başkanından biri oldu. 


OYLAMA EPOSTA İLE YAPILACAK 2021 Dünya Belediye Başkanı adaylarının oylaması eposta yoluyla gerçekleştiriliyor. Oy vermek isteyenler, Başkan Mansur Yavaş’ın pandemi sürecindeki liderliği, başkan olarak başarıları ve Ankara vizyonu hakkında düşüncelerinin yer aldığı ve tercihen İngilizce yazılmış bir yazıyı ‘ankara@worldmayor.com’ adresine gönderilebilecek. Oylamanın sonucu; tüm eposta oylarının manuel olarak sayılması ve referansların World Mayor editörleri tarafından okunmasının ardından belirlenecek. 

 32 ŞEHRİN BAŞKANI ADAY  
Nisan ayına kadar devam edecek oylamada ‘2021 Dünya Belediye Başkanı Ödülü’ için Ankara ile yarışan 21 ülkeden 32 şehir şöyle: 

AnkaraTürkiye 
 Arnheim – Hollanda 
 Bogota – Kolombiya 
 Praga – Portekiz 
 Bratislava – Slovakya 
 Buenos Aires – Arjantin 
 Cascais – Portekiz 
 Dantumadiel – Hollanda 
 Delhi – Hindistan 
 Freetown – Siera Leone 
 Grenoble – Fransa 
 Grigny – Fransa 
 Guarulhos – São Paulo Brezilya 
 Helsinborg – İsveç 
 Kigali – Ruanda 
 Long Beach – Kaliforniya 
 Manchester –İngiltere 
 Mannheim – Almanya 
 Melbourne – Avusturalya 
 Mexico City – Meksika 
 Milan – İspanya 
 Milwaukee – ABD 
 Pasig – Filipinler 
 Raqqa – Suriye 
 Richmond – ABD 
 Rostock – Almanya 
 Rotterdam – Hollanda 
 Saint Omer – Fransa 
 San Bellino – İtalya 
 Villa de Conte – İtalya 
 Varşova – Polonya 
 Washington – ABD 

Kaynak :Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na tehdit Son aşamaya gelindi. Lebaleb Fena vurdu Venezuela'dan açıklama....