Ana Sayfa
01 Ağustos 2021 ( 2786 izlenme )
Reklamlar

Marmaris'te kimlere çay attığı ortaya çıktı

Erdoğan'ın Marmaris'te kimlere çay attığı ortaya çıktı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'teki yangın felaketi sürerken halka otobüs üzerinden çay fırlatması tepki çekti. Erdoğan'ın konuşması sırasında kimlere çay attığı ve işçi grubunun karşılamaya zorla götürüldüğü ortaya çıktı

Erdoğan'ın Marmaris'te kimlere çay attığı ortaya çıktı


Türkiye yurdun 4 bir yanından gelen orman yangınları haberleri ile sarsılmaya devam ediyor,. Çok sayıda ormanlık alan yok olurken, kasabalar alevler ile boğuşuyor.

Dün yangın alanlarını havadan inceleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde Marmaris’e geçmişti. Erdoğan’ın burada kendisini dinleyenlere otobüsün üzerinden “Çay atması” büyük tepki ile karşılandı. Erdoğan’ın yangınlar devam ederken yaptığı bu hareket uluslararası medya organlarında da yer buldu. 

Erdoğan’ın “Çay atması” kadar yangın devam ederken Erdoğan’ın konuşmasını dinlemeye giden ve çay alan kişiler de eleştiri oklarının hedefi oldu. 

“Çay atma” olayının perde arkasını Haber Alternatif'ten Celal Eren Çelik yazdı. 

ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI ZORLA GETİRİLMİŞ!

Gazeteci Celal Eren Çelik'in edindiği bilgilere göre Erdoğan’ın Marmaris’e gelmesinden yaklaşık 2 saat önce Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü’nün “Yangın nöbetinde” bulunan idari personeline Erdoğan’ı karşılamaya gidileceği tebliğ edildi.

Yangın nöbetinde olan Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü idari personeli ise yangınla mücadele için alanda olan Orman Müdürlüğü çalışanlarının koordinasyonu, yiyecek içeceklerinin temini gibi konuların aksayacağı gerekçesi ile Erdoğan’ı karşılamaya götürülmeleri kararına tepki göstererek kabul etmediler.

Ancak daha sonra bu idari personele AKP’ye yakınlığı ile bilinen TOÇBİRSEN tarafından baskı uygulandı ve bu sendikaya bağlı Marmaris Orman İşletmeleri Müdürlüğü personeline eğer Erdoğan’ı karşılamaya gitmezlerse 60 saatlik “Yangın nöbet paralarının” ödenmeyeceği söylendi ve bu sendikaya bağlı çalışanlar üzeri kapalı şekilde işleri konusunda da “Uyarıldılar”…

Bunun sonucunda Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü’nün “Yangın nöbetinde” bulunan ve o esnada orman yangını ile sahada mücadele veren personelin koordinasyonunu ve iaşesini sağlamakla yükümlü olan personeli mecbur bırakılarak Erdoğan’ı karşılamaya götürüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Krize isyan edene Telefonunu çıkart klasiği TL dünyada ilk sıraya yükseldi Egemen Bağış'ın Uçakta şampanya keyfi Fahrettin Koca Erdoğan'ı geçti