Ana Sayfa
05 Mayıs 2022 ( 453 izlenme )
Reklamlar

Nagehan Alçı İmamoğlu’nun otobüsünde çıktı…

Ekrem İmamoğlu'na Karadeniz turunda eşlik eden gazeteciler arasında Nagehan Alçı da yer aldı. Alçı'yı İmamoğlu'nun otobüsünde gören muhalifler sosyal medyada yorum yağdırdı. Ertuğrul Özkök ve Akif Beki de otobüsteki yerini aldı.


Öte yandan Rize’de bir esnaf HaberTürk yazarı Nagehan Alçı‘nın, işletmesinde asılı olan Ernesto Che Gueavara posterinin fotoğrafını çekmesine izin vermedi. Esnaf, daha önce ‘Bu adam bir barbardır’ diyen Alçı’ya “Che Guevara’dan özür dileyeceksiniz” şeklinde yanıt verdi…

İmamoğlu ziyaretleri kapsamında ilk gün Trabzon ve Rize'nin ilçelerini gezdi. Tur sırasında açıklamalar da yapan İmamoğlu, "Genel başkanla yarış bizim ne haddimize. Bizde genel başkandan izin alarak konuşmak da yok. Bunu sormanız normal. Ne yazık ki iktidar partisinde özgürce konuşma yok" demişti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Karadeniz turuna Nagehan Alçı‘nın da katıldığı görüldü. İmamoğlu’nun otobüsünde Alçı ile birlikte Ertuğrul Özkök de kareye girdi. Yıllarca iktidarı destekleyen ve CHP’yi sert ifadelerle eleştiren Alçı’yı İmamoğlu’nun otobüsünde görenler sosyal medyada yorumlarda bulundu.

 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2022'ye zamlarla girdik. Trabzonlu kuaför gencin sözleri damga vurdu. Mansur Yavaş'tan su israfı ile mücadele AKP'li başkandan şehit yakınına hakaret