Ana Sayfa
22 Temmuz 2020 ( 2807 izlenme )
Reklamlar

Pınar Gültekin’in katilinden kan donduran ifade!

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32) jandarmada ve savcılıkta verdiği ifadesi ortaya çıktı. Pınar Gültekin'in 1520 saniye boyunca boğazını sıktığını itiraf eden Avcı, Pınar'ı suçlayıcı ve cinayeti meşru gösteren ifadeler kullandığı görüldü.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin'i boğazını sıkarak öldüren ve cesedini ormanlık alana götürüp çöp varilinde yakarak üzerine beton döken Cemal Metin Avcı'nın jandarmada ve savcılıkta verdiği ifadesi ortaya çıktı.
Pınar Gültekin'in katili tutuklandı

Pınar Gültekin ile iş yerinde tanıştığını aktaran Avcı, yayladaki evde yaptığı görüşmede boğazına doğru yaklaştığını ileri süren Pınar’a yumruk attığını belirterek “Yere düştü ve kafasını yere çarptı, sanırım kafasının arka kısmını çarptı. Biraz kan aktı” dedi.

“YUMRUK ATTIM, BOĞDUM”

Katil Avcı ifadesini şöyle sürdürdü:

* Sonrasında yerdeyken yüzüne bir yumruk daha vurdum. Hatırladığım kadarıyla yere düştükten sonra bir kere vurdum. Sonrasında hareket etmediğini fark ettim ve boğazını 1520 saniye kadar sıktım nefes alıp almadığını, tepki verip vermediğini kontrol ettim. Ancak nefes almıyordu.

* Sonrasında ne yapacağımı bilemedim. Yerde yatar vaziyette duruyordu. 510 dakika bir şey yapmadan bekledim.

“ELİMDEN KAYIYORDU, SABİT TUTMAK İÇİN ORADA BULUNAN İPLE BOĞAZINI SARDIM”

İfadesinde “Aklıma bahçedeki varil geldi. Bu varil bahçedeki çöpleri ve benzeri şeyleri yakmak için kullandığımız bir varildi” diyen Cemal Metin Avcı, şu ifadeleri kullandı:

* Varili evin içine getirdim. Pınar’ı varilin içine koymak istedim ancak elimden kayıyordu. Sabit tutmak için orada bulunan iple boğazını sardım.

* Bir elimle ayaklarından, diğer elimle de boğazına sardığım ipten tutarak varilin içine koydum. Bu sırada Pınar’dan herhangi bir emare yoktu. Bu olaylar oluncaya kadar tahmini 15 dakika geçmiştir.

* Pınar’ı varile koyarken başındaki kanlardan dolayı elbisemin göğüs kısmıma kan bulaştı. Daha sonra varili evin içinde üzerine odun atmak suretiyle yakmaya çalıştım.

* Evin içi duman doldu, varili tuvalet tarafına götürdüm. Varil evin içinde yanmayınca ve evi duman kaplayınca endişeyle varilin evde yanmayacağını anladım.

“TELEFONU SİNYAL VERSİN DİYE AKYAKA’YA GİTTİM”

Cemal Metin Avcı, Akyaka’da kalan Pınar Gültekin’in telefonunun burada sinyal vermesi için araçla bölgeye gidip, sim kartını parçalayarak geri döndüğünü belirterek, şunları söyledi:


* Sonra Pınar’ın da telefonu ile benzin almak için aracıma bindim. İlk önce yayla tarafına Keyif Oturağı civarına gittim, oradan geri döndüm. Pınar, Akyaka’da kaldığı için telefonu Akyaka’da sinyal versin diye oraya doğru yola çıktım.

* Akyaka kavşağına vardığımda geçitten yeni yapılan yerden geri döndüm. Akyaka kavşağına 12 kilometre kala sim kartı telefondan çıkardım dişimle ısırarak kırdım ve parça parça camdan attım. Daha sonra Muğla’ya geri döndüm.

“BENZİN DÖKÜP YAKARKEN KOMŞUM GÖRDÜ, PLASTİK YAKIYORUM DEDİM”

Muğla’ya gittikten sonra eve gidip üstünü değiştirdiğini anlatan Avcı, şunları söyledi:

* Yani tişörtümü ve şortumu değiştirdim. Sonra deterjan ile tişörtümü çitiledim, ertesi gün makinede yıkandı. Ardından petrolden iki 1.5 litrelik şişelerde benzin aldım ve aracıma da mazot aldım. Sonrasında tekrar yaylada bulunan eve geri döndüm.

* Döndükten sonra varili bahçeye çıkardım. Orada varilin içine biraz tahta parçası attım ve üzerine benzin döküp yaktım. Benzini bir anda dökmemle alev yükseldi. Bahçede bulunan asma çardağın bir kısmı ve ağaç yaprakları bu alevin etkisi ile yandı.

* Yan komşu Melek teyze gördü ve bana ‘ne yaptın yangın çıkacak’ dedi. Ben de ‘plastik kasalar var onları yaktım’ deyince, ‘bu havada yangın çıkar yakma’ dedi ve gitti.

“YANDI MI DİYE ARA ARA KONTROL ETTİM”

Avcı, şunları söyledi:


* Ben de daha sonra iş yerime geldim. Ara ara giderek yanıp yanmadığını kontrol ettim. Gece saat 23.00 gibi gittiğimde varilin içine su dökerek söndürdüm. Palet yardımı ile üç basamak aşağıda olan depo gibi olan bir yere koydum. Sonrasında iş yerime döndüm. 15.0016.00 gibi dükkandan yemek yemek için çıktım.

* O esnada yaylaya gittim. İş yerinin fayanslarını değişmiştim. Artan malzemeler yayladaki evin deposunda duruyordu. Burada artan malzemelerden duvar sıvasını varilin içine boşalttım. Ağırlaşacağı aklıma geldi. Aracı yanaştırmıştım. Kapılarını da kimse görmemesi için açmıştım. Balyozla varilin ağzını küçültmek için yamulttum.

* Varili paletin üzerine yerleştirdim. Paleti kaldırarak aracın içine paletle ittirdim. Varili aracın arka kısmına yerleştirdim. İçine önce boşalttığım torbanın geri kalanını ve bir torba daha duvar sıvası koydum ve üzerine su ekledim, sulandırdım.

* Sonra varilin ağzını küçültmüştüm, biraz daha balyozla vurarak kapattım. Yani ağzını yummuştum. Sonrasında arabaya binip, yayladan Sanayi Kavşağı’ndan karşıya devam ettim. Gülağzı tarafına ayrılan yola döndüm. 11.5 kilometre sonra yolun sağ tarafına doğru yanaştım. Aracı geri geri yanaştırdım.

* Arkasını dereye doğru verdim. Arka kapakları açtım ve yine palet yardımı ile aşağıya indirdim. Bu sırada varil yuvarlandı, palet de aşağı düşüyordu ancak paleti tutarak aracımın içerisine koydum ve aracımla Gülağzı’ndan inerek Gülağzı kavşağından Muğla istikametine doğru devam ettim. 

DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaşla böyle dalga geçtiler Halk ekmek büfesini yaktılar Koronavirüste korkutan iddia! Zam fırtınası geliyor!