Salonda alkış tufanı koptu

680 izlenme 25 Nisan 2021
Reklamlar
Güldür Güldür Show’da yine çok konuşulan bir skeç yayınlandı. Atasözlerinin Arka Odası adlı skeçte huylu huyundan vazgeçmez, kızını dövmeyen dizini döver gibi atasözleri eleştirilirken örnek atasözü olarak ise Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir” sözü gösterildi.

Show TV’nin sevilen programlarından Güldür Güldür Show’da çarpıcı bir skeç yayınlandı. “Atasözlerinin Arka Odası” adlı skeçte İlber Ortaylı’yı canlandıran karakter, “Adam katilse adam hırsızsa ne diyeceğiz, huylu huyundan yine vazgeçmedi mi diyeceğiz? İnanıyorsunuz bu laflara, ondan sonra yolsuzluk yapana bal tutan parmağını yalar, kızına şiddet uygulayana, kızını dövmeyen dizini döver, fakire fukaraya, aza tamah etmeyen çoğu bulamaz diye diye bir santim ilerletmediniz bizi” ifadelerini kullandı. Skeçte örnek söz olarak ise Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir” sözü gösterildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Lebaleb Fena vurdu Miting gibi röportaj Kimse çiftçinin derdini böyle anlatmadı Meral Akşener'den rekor kıran seçim videosu.