Ana Sayfa
02 Ağustos 2021 ( 1013 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'den sert tepki


Yardım isteyenleri tehdit edenlere Sedat Peker'den sert tepki.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiası ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın Erdoğan'a yönelik eleştirileri sonrası hedef gösterilmesine tepki gösteren Peker, orman yangınlarında yardım isteyen yurttaşları eleştirenlere de tepki gösterdi. 

Peker'in paylaşımları şöyle:

"1Fatih Altaylı ülkemizin Cumhurbaşkanını hasta ve yorgun gösteren görüntüleri nasıl yayınlarsınız dediği için hem kendisini hem de kendisinin çalıştığı Habertürk medya grubunu tehdit ettiniz. Tüm iyi niyeti ile “Ormanlarımız yanarken, insanlarımız ölürken …

2…Cumhurbaşkanı halka çay dağıtır mı?” diyenlerin sözlerini iyi niyetli bir eleştiri olarak kabul edeceğinize yine tehdit ettiniz. Şu anda ise ormanlarımız yanıyor, “Eldeki imkanlarla söndüremiyoruz, yardım edin.”diyen halkı da aynı şekilde tehdit ediyorsunuz.

3Halkımıza “Nankörler 20 sene önce giyecek donunuz bile yoktu” derseniz onlar da size “20 sene önce donsuz gezdiğimizi nerden biliyorsunuz?” derler. Sizi gözünde büyüten, size oy veren insanlar sizi hep böyle görmek isterler.
 
4Kaliteli insanlar kendisine gösterilen saygıdan cesaret bulup haddini aşmayanlardır. HADDİ AŞMAMAK LAZIM!"

Kaynak : yenicaggazetesi.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakanının kardeşinden okullara 25 milyonluk satış Akşener'den Bahçeli'ye çağrı... Tele 1 yayınladı Afgan halkı ayaklandı.