Ana Sayfa
11 Kasım 2021 ( 699 izlenme )
Reklamlar

Siyasiler, bürokratlar, hükümete yakın iş adamlarI ...

Sedat Peker, aralarında; siyasilerin, bürokratların, hükümete yakın iş adamlarının ailelerinin de olduğu "kumarcıların" listesini yayınlayacağını açıkladı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, aralarında; siyasilerin, bürokratların, hükümete yakın iş adamlarının ailelerinin de olduğu yasadışı bahis sitelerinde 50 bin doların üzerinde para kaybeden kişilerin listesini ele geçirdiğini öne sürmüştü. 

''Türkiye’de bu insanlara kimse dokunmadığı için yargıya teslim etsem unutulup gidecek'' ifadelerini kullanan Peker, liste ile ne yapması gerektiğini takipçilerine sormuş, Peker, ''Ben de size sorayım istedim. Bu kayıtları ne yapayım?'' diye yazmıştı. 

ANKET SONUÇLARINI AÇIKLAYARAK DELİ ÇAVUŞ'U İŞARET ETTİ

Peker, son yaptığı paylaşımlarda ise takipçilerinin çoğunluğunun listeyi yayınlamasını istediğini belirterek, Deli Çavuş hesabını işaret etti. 

Peker'in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ise şöyle:

''1Yapılan anketlere baktığımızda katılanların en az %97’si yayınlansın istemiş. Ben yayınlamam ancak liste Deli Çavuş’un eline de geçmiş. Galiba Deli Çavuş yayınlayacak. Ancak bu işin vicdani sorumluluğu sizde ve Deli Çavuş’ta. Bana ait değil. Önce 5 bin kişilik…

2…üç sene öncesine ait olan 20 bin dolardan 2 milyon dolara kadar olan listeyi yayınlayacakmış bana öyle söyledi. Bu küçük listedeki kaçak kumar parası dahi kaç milyar TL ediyor biliyor musunuz? Yüce Devletimiz Beykoz’daki aile evimize, eşimin üstüne olan bir iki şirketteki…

3…hissesine göz dikeceğine bu milyarlarca TL’leri kaybeden kişilerin peşine düşsün. Yazık, çok yazık. Galiba ben delirdim, ancak görünen o ki ülkemizde yaşayan sizlerin durumu benden daha kötü.

4Son iki senede yasa dışı kumar oynayan kişilerin listelerini de Deli Çavuş daha sonraki günlerde sizlerle paylaşacaktır galiba. Ancak dediğim gibi, sevabı da günahı da sizin ve Deli Çavuş’un boynuna.

5Türkiye saatiyle 22:00’da YouTube kanalı Bizim TV’de gazeteci Lale Özan Arslan’ın konuğu, varlığıyla onur duyduğumuz, gazeteci Sayın Yılmaz Özdil. Ben keyifle seyredeceğim. O saatte işiniz yoksa sizlere de tavsiye ederim.''

Kaynak:yenicaggazetesi.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Kahraman Türk balıkçıyı konuşuyor Atatürk'ü ve Atatürkçülüğü böyle anlatmıştı Murat Ağırel’den bir gazetecilik başarısı daha. Göçmenler ellerinde zincirlerle sokakta fink atıyor