Ana Sayfa
22 Kasım 2021 ( 1395 izlenme )
Reklamlar

Soylu'nun Cumhurbaşkanı olma planını açıkladı

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Meclis’te İçişleri Bakanlığı’nın bütçesiyle ilgili yapılan görüşmelerdeki açıklamalarına tepki gösterdi.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, Süleyman Soylu'nun açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Bugün akanlığın bütçesi görüşülürken Sedat Peker'in de iddialarının sorulduğu kurulda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şimdi size kimin uyuşturucu kullandığını söylerim” yanıtını verdi.  

Muhalefet, Bakan Soylu’ya, “Sen önce Sedat Peker’in iddialarına yanıt ver” dediğinde ise Bakan Soylu, “Ben 10 bin doları alan siyasetçiyi söylerim siz de başka şeyler söylemek zorunda kalırsınız” diye konuştu. 

Yaşanan tartışmalara ilişkin Sedat Peker şu açıklamaları yaptı:

"1Çektiğim videolarda ben size mahalle kaşarı nasıl oluyor diye anlatmıştım ya, benim ahiretlik bugün mahalle k.... nasıl olunurmuş tüm dünyaya gösterdi. Hiçbir soruya cevap vermediği gibi yine şantaj yaptı. Kimin uyuşturucu kullandığını biliyorum, kimin bylock...

2...kullandığını biliyorum gibi şeyler söyledi.Lan mahallenin k..., beni Türkiye’ye getirseniz de beni öldürseniz de seninle işim var.Sen AK Parti’nin yüz karasısın.Sen TÜRK siyaset tarihinin yüz karasısın.Sen insanlığın yüz karasısın.Kaç kişiyi kayda aldırdın hepsini biliyorum

3Tarım Köy İşleri Bakanlığı’na geçip, orada kendini unutturup bozulan imajını düzeltmek için oy deposu olan çiftçilerle, köylülerle iyi diyaloglar kurup bir sonraki CUMHURBAŞANLIĞINA aday olmak için çekirdek kadronla yaptığın planlardan da haberim var.

4Bırak Tarım Bakanlığı’nı, sen Diyanet İşleri Başkanı olsan bile senin peşini bırakmam. Sana bir kere ahiretlik dedim. BENDE SÖZ NAMUSTUR, bunu herkes bilir. Şantaj amacıyla Resul’e çektirdiğin kasetlere de sakın güvenme. Ben sana söylemiştim serdengeçtiler, vatan fedaileri...

5...vatanın delileri her yerde. Beni küçültecektin he, gördün mü adam nasıl küçültülürmüş? Seni uyarıyorum, sakın bir daha kimseye şantaj yapma. Gündemden biraz uzak kalmak istiyorum. Beni tekrardan oyuna sokma. BANA LÜTFEN SAYIN DOKTORUM DE, BENİ MAHCUP ETME."

Kaynak: yenicaggazetesi.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zam fırtınası geliyor! İmamoğlu "kötülük bu" dedi ve ekledi Nihat Doğan, HDP'nin kapatılmasına karşı çıktı! İşte 2021'in enleri