Yayında fena coştu

343 izlenme 29 Mayıs 2021
Reklamlar
AKP Kurucu Üyesi Latif Cem Baran, katıldığı televizyon yayınında "Teşbihte hata olmasın Cumhurbaşkanı ikinci Atatürk’tür" iddiasında bulundu.

AKP Kurucu Üyesi, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski avukatı Latif Cem Baran, "Cumhurbaşkanının liderliği, Türkiye’yi yeniden büyütüp, yeniden kurmuştur. Teşbihte hata olmasın Cumhurbaşkanı ikinci Atatürk’tür. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararlılığı olmazsa Türkiye çok içine kapanık, çok kötü günler yaşayacağını düşünüyorum" düşüncesini savundu.

Kanal 42 Televizyonu’ndaki bir programa katılan AKP Kurucu Üyesi Baran, Türkiye’nin büyük bir savaşa hazırlanması gerektiğini söyledi ve "Bugün Sayın Cumhurbaşkanı olmazsa, Türkiye zora girebilir. Bir cesaret sergileyerek, Türkiye’nin nüfuz alanını artırdı" ifadelerini kullandı.

AKP'li Baran, açıklamalarına şöyle devam etti:
Cumhurbaşkanının liderliği, Türkiye’yi yeniden büyütüp, yeniden kurmuş. Teşbihte hata olmasın Cumhurbaşkanı ikinci Atatürk’tür. Onun bu kararlılığı olmazsa bence Türkiye çok içine kapanık, çok kötü günler yaşayacağını düşünüyorum. Bu bir format olmuştur. Bundan sonra gelecek tüm liderler ya da siyaset yapacak adamların, o çizginin üzerine çıkması lazım. Rekor kırdı. Tayyip Erdoğan bir rekor kırmıştır. Onu egale edebilecek ya da onun üzerine çıkacak adamlar lazım.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Peker’den Uğur Mumcu açıklaması. Ersan Şen'in bu videosu rekor kırıyor Acun Ilıcalı’yı 100 metre kala vuracaklarmış Suriyeli densizden skandal sözler